Tuvojoties Ziemassvētku laikam, cilvēku sirdis sasilda kopā būšana pie silta pavarda vai pie jeb kā silta. Radošajā kvartālā “Provodņiks” siltas ir tikai entuziastu sirdis, kas vēlas dalīties neierastā Ziemassvētku noskaņu pieredzē.

Ziemas periodā pie mums ir kā mežā – ir auksts, bet pastaigājoties un mirkli pastāvot – nenosalsi. Savukārt, atšķirībā no meža, Provodņika ēkā ir tik daudz ko uzzināt un ieraudzīt kaut ko saprotamu, kaut ko nesaprotamu, kaut ko šķībi vai taisni pieliktu utt. Mēs nenoniecinām mežam! Mēs tikai sagatavojam Jūs potenciālajam Provodņika apmeklējumam.

14. decembra vakarā piedāvājam apmeklēt vēsturisko Provodņika ēku gida vadībā un ekskursijas noslēgumā, pirmo reizi radošā kvartāla vēsturē, pieredzēt Latvijas Universitātes kamerkora “Decoro” koncertu 5. stāva, plašajā 200m garajā hallē. Tā būs unikāla pieredze mums visiem un pastāv varbūtība, ka koncerta laikā kāda sniegpārsliņa tiešām iekritīs 5. stāva hallē.
Vakara scenārijs būs pavisam vienkāršs. Atnāksi uz ekskursiju. Gids tevi sagaidīs pie galvenās ieejas. Kopā ar gidu izstaigāsi visus piecus stāvus un uzzināsi, kāpēc šodien Provodņikā neatradīsi vēsturiskās automašīnu riepas, galošas un pat linoleju. Iespējams, tu būsi viens no pirmajiem, kas redzēs meža instalāciju jeb parafrāzi par mežu. Jebkurā gadījumā, instalācijas nosaukums būs un zari arī. Ekskursijas noslēgumā, plkst. 20.30, episkajā 5. stāvā izbaudīsi, iespējams, maģisku un ziemīgu noskaņu piepildītu kora koncertu pusstundas garumā.

Piezīme – koncerta apmeklējums ir paredzēts abām ekskursantu grupām.
Aicinām apmeklētājus saģērbties silti un, ja ir pa rokai, paņemt līdzi kabatas lukturīti vai uzlādētu telefonu ar iebūvētu spuldzīti.