Vieta radošumam

50 000 kvadrātmetri ir pietiekami, lai īstenotu visas Jūsu radošās idejas! Industriāla vide, iespēja pielāgot telpas.

Provodņika telpas krEatīvu ideju realizēšanai

Provodņiks atrodas vienā no vēsturiski senākajiem Rīgas rūpniecības rajoniem, Sarkandaugavā. Industriālā kvartāla lielāko ēku projektējis viens no 19. gadsimta ievērojamākajiem inženieriem un arhitektiem Edmunds fon Trompovskis. Provodņika kvartāls nevar tikt nepamanīts, jo šī ēka ir vairāk kā 260 metrus gara un tās pieci stāvi slejas gandrīz 20 metru augstumā.

Šīm telpām piemīt apbrīnojami industriāls šarms un noskaņa. Provodņika kvartālā ir pieejamas telpas visdažādākajos izmēros – sākot no 20, līdz pat 5000 kvadrātmetriem, līdz ar to tās ir pielāgojamas dažādiem pasākumiem un projektiem. Telpu vienkāršību ir iespējams izmantot, lai padarītu telpas urbāniski romantiskas un smalkas. Līdz šim telpās ir organizētas gan fotosesijas, gan filmēti video klipi, gan rīkoti plaši apmeklēti pasākumi.

Ievērojamākais radošais projekts šajās telpās noteikti ir Latvijas vīriešu basketbola izlases fotosesija pirms došanās uz 2017. gada Eiropas čempionāta basketbolā finālturnīru. Fotosesija notika basketbola zālē, kas atrodas ēkas piektajā stāvā.

2019. gada maijā jau otro reizi, Provodņika kvartāla telpās norisinājās dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls “Kontaktor”, kuru rīko pašmāju sintezatoru ražotāji ‘’Erica Synths’’.

Telpas Provodņika kvartālā būs piemērotas šādu ideju un aktivitāšu īstenošanai:

Mākslinieku vai amatnieku darbnīcu izveidošanai;
Izstāžu telpas māksliniekiem un amatniekiem;
Telpas pasākumu organizēšanai;
Telpas fotosesijām;
Telpas video klipu filmēšanai;
Telpas radošām aktivitātēm;
Telpas mūzikas grupu mēģinājumiem;
Iekštelpu sporta aktivitātēm;
Ikviena no pieminētajām aktivitātēm jau ir realizēta Provodņika kvartālā un Realto komandai ir pieredze ar attiecīgu risinājumu piemeklēšanu ikviena klienta vajadzībām.

Apskati dažu radošo projektu aizkulisēs:

Latvijas vīriešu basketbola izlases fotosesija

Mūzikas video klipa filmēšana

Pienvedēja piedzīvojumi  videoklipa filmēšana

Horeogrāfes Lauras Gorodko deja Provodņikā

Basketbolista K. Dārgā fotosesija

Fotosesija freestyle BMX braucējam

Aptiekas iela 19a, 19, Ganību dambis 63, Rīga

tālr: +371 26650650

epasts: martins.simis@realto.lv