1. decembrī, no plkst. 12:00 līdz 17:00, radošajā kvartālā “Provodņiks” pirmo reizi norisināsies radošais tirgus, Ziemas izpārdošana!

Dienas laikā būs iespēja satikt māksliniekus, dzejniekus, radošos cilvēkus, kas ir darbojušies Provodņikā, kā arī iegādāties mākslas darbus, aksesuārus, grāmatas, žurnālus, Vintage drēbes, un pat mēbeles!

Mākslinieku starpā ir Baiba Ābelīte, Visvaldis Asaris, Evija Freidenfelde, Laura Buholte un mākslas centrs “Tvaiks” mākslinieki, Artūrs Berkmanis un Viktorija Galkina, Sandra Strēle, Anete Kalviša, Adriāna Vīgnere, Ilona Abiļeva, Kintija Avena, Elīna Niedra, Mārtiņš Aizpurvs, Mārtiņš Dziļums, Pavels Sagalajevs, Signe Štrause, Irina Krilo, Elisa Matvejeva, kā arī ielu mākslinieki.

Foto darbi būs apskatāmi un iegādājami no fotogrāfiem kā Orests Titovs, Aksels Bergs, Inese Grizāne, Dainis Ozols, Eduards Kapša. Mūziķu starpā būs iespēja satikt Ingaru Ranceviču, Ēriku Miezi, kā arī repa mūziķi Ansi. Grāmatas, žurnālus varēs iegādāties no izdevniecības Orbīta un rakstniekiem kā Ansis Šenne, Kristaps Vecgrāvis, Vija Birkova, Ieva Melgalve, Anna Auziņa un Emija Grigorjeva.

Tāpat varēs iegādāties arī Vintage drēbes no Vilson Vintage, dizaina priekšmetus mājai, kā arī izveidot pašam savas pastkartes par ziedojumiem sadarbībā ar The Typewriter Museum un biedrību Plēšas.

Ziemas izpārdošana norisināsies Provodņika 2. stāvā. Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties siltos dzērienus un uzkodas.

Tāpat pasākumā būs iespēja ziedot radošās lietas bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem sadarbībā ar Ziedot.lv un projektu Dod pieci! par atbalstu riskam pakļautiem jauniešiem.

 

Ieeja pasākumā un autostāvvietas bez maksas.

 

Pasākuma rīkotājs: radošais kvartāls “Provodņiks”