Piedaloties vieniem no skaļākajiem vārdiem Latvijas ielu mākslas kultūrā, 28. Maijā radošajā kvartālā “Provodņiks” tika atklāta 116m garā “Atvērtā siena”, kas ir pirmā vieta Rīgā, kur ielu mākslinieki varēs radoši eksperimentēt un attīstīt savas prasmes.

Veicinot “Atvērtās sienas” pieejamību un ielu mākslas jaunradi, pirms “ROW” pasākuma dienas tika izsludināts grafiti zīmējumu konkurss “Brīvs”, kurā tika iesniegtas 40 skices un izvēlēti 18 labāko skiču autori. Jaunie un pieredzējušie ielu mākslas entuziasti uz “Atvērtās sienas” realizēja lielformāta kompozīciju par tēmu “Brīvs”. Pasākuma noslēgumā dalībnieku iekšējā balsojumā tika noteikti trīs labāko zīmējumu autori. Trešajā vietā ierindojās mākslinieka KIWIE zīmējums, otro vietu ieguva mākslinieka THOBEKK zīmējums, bet pirmo vietu izcīnīja mākslinieka TRON KARTON zīmējums.

Nākamais un arī noslēdzošais ielu mākslas sērijas “ROW” pasākums notiks 3. septembrī, kad uz “Atvērtās sienas” dažādu ielu mākslinieku vadībā tiks organizētas radošās darbnīcas ielu mākslas interesentiem.

Bilžu autore: Antra Oša