Šogad Provodņiks nesekos līdzi labākajām Helovīna tendencēm. 31.oktobra vakarā mēs tikai kaut kur izslēgsim gaismu. Varbūt būs bailīgi, varbūt nē. Ir dzirdēti nostāsti, ka pat dienas laikā cilvēkiem šķiet, ka tur spokojas. Ja tā, tad kādas sajūtas rodas, tur staigājot pa tumsu?

Īsumā! Aicinām 31.oktobra vakarā atnākt pie mums ar kabatas lukturīšiem vai telefoniem, kuros iebūvēta zibspuldze un bez maksas izstaigāt 360m garo ēku un, iespējams, atrast kādas speciāli jaunizveidotas instalācijas.
Kādam šī pastaiga liksies – ‘lol, te nekā nav un ir auksts’
Kādam citam – ‘uuuu, spocīgi’
Un vēl daudziem citiem- ‘nofotogrāfē mani šajā garajā gaitenī’.

Tostarp, biedrība “The typewriter museum” Provodņika apmeklētājiem piedāvās apskatīties īpašo, tematisko rakstāmmašīnu izstādi. Izstādē apskatei tiks piedāvātas rakstāmmašīnas, kas ir līdzīgas tām, ko varēja pamanīt populārās filmās un seriālos, kā arī tās, kas bija saistītas ar visādiem mistiskajiem un šausmīgajiem notikumiem reālajā pasaulē.
Tomēr rakstāmmašīnas šoreiz negribēja palikt tikai pie mums. 31.oktobrī, ejot pastaigā pa Provodņiku būs iespējams pamanīt vairākus rakstāmmašīnu spokus, kas Helovīna vakarā parādīsies vairākos Provodņika stāvos.

Savukārt, ja ir interese doties ekskursijā pa visu ēku gida vadībā, tad www.aula.lv jāiegādājās biļetes. Ekskursijas notiks divos laikos: plkst.19.30 un plkst.21.00
Lai visiem skaidrs! Pastaiga pa ēku savā nodabā – bez maksas. Ekskursija gida vadībā – par maksu.

Tiekamies!
Pasākuma laikā tiks uzņemti video un foto materiāli, kuri, iespējams, tiks publicēti pasākumu organizētāju sociālajos tīklos, mājas lapās u.c. publiskās vietnēs.