2.jūnijā radošajā kvartālā “Provodņiks” notika ielu mākslas festivāls “ROW.Vol.3” (@riga_open_wall). Pasākumu vadīja mākslinieks Rudens Stencil un mūziķis ansis.

Pasākuma laikā notika sacensības starp mūzikas producentiem- beatmaker’iem un graffiti un ielu mākslas autoriem.

Mākslinieks Dainis Rudens izsludināja zīmējumu konkursu “Iztikas mininums“, kurā varēja piedalīties jebkurš grafiti un ielu mākslas praktiķis vai iesācējs. Konkursā tika atlasīti 16 labāko skiču autori, kas savus darbus realizēja uz “Atvērtās sienas“.

Zīmējumu konkursā uzvaru guva:
1.vieta –  Latviešu māksliniece Bikti (@biktiart) un māksliniece no Igaunijas Minty Shrimp (@mintyshrimp)
2. Vieta – mākslinieks no Lietuvas – Ettoja (@ettoja)
3. Vieta – Latviešu mākslinieks – Paint 1 (@_teor).

Zīmējumu konkursa laureāti saņēma dāvanu kartes no pasākuma atbalstītājiem Spirits & Wine, Wolt un POCO. Pirmās vietas uzvarētājas balvā saņema arī 100 krāsas flakonus.

Savukārt repera anša vadībā notika – “5% beatmaker batls” – hiphopa sacensība, kurā piedalījās 10 mūziķi un starplaikos norisinājās “open mic“, kur šī brīža aktuālie reperi un dīdžeji piedalījās ar saviem izpildījumiem – Netīrās cilpas, Maskava, Niklāvs+Ritms, Kodek un Elvi Soulsystems.Bītmeikeru cīņā uzvaru guva:
Vieta – Artūrs Šēnfelds (@ssshenfi)
Vieta – Mārtiņš Bērziņš (@birch_please_lv)
Vieta – Edvards Muižnieks(@edoo00)

Bītmeikeru sacensību laureāti saņēma dāvanu kartes no pasākuma atbalstītājiem Spirits & Wine, Wolt un POCO.

Pasākuma apmeklētājiem bija arī iespēja piedalīties The Typewriter Museum radošajā darbnīcā. Spirits & Wine mucu apgleznošanas radošajā darbnīcā, kā arī piedalīties The Spot / Center skeitborda aktivitātēs.

Apmeklētājiem bija iespēja iegādāties uzkodas un dzērienus no Brūzis Manufaktūra, kā arī saldējumu no Albertīnes saldējums.

Pasākuma organizētāji: Rudens Stencil Provodņiks Komunikācijas aģentūra/Edelman Affiliate Biedrība “Attīstībai un nākotnei”

Pasākuma atbalstītāji: Rudens Stencil Vivacolor Latvija Spirits & Wine Erica Synths Wolt Realto Ervitex SIA POCO
Foto – Toms Svilāns