Provodņiks

Industriāla vide uzņēmējdarbībai ar trīs gadsimtu vēsturi

Telpu nomaAplūkot kontaktus

Strādājam jau kopš 1888. gada!

Provodņiks (latviski — “Pavadonis”) bija Krievijas – Francijas gumijas ražošanas kopuzņēmums Ganību dambī 63 Sarkandaugavas apkaimē Rīgā, kas darbojās no 1888. līdz 1915. gadam.
Pēc 1. pasaules kara, tāpat kā visi Sarkandaugavas rūpniecības uzņēmumi, “Provodņiks” darbu neturpināja, jo visas iekārtas tika evakuētas uz Krieviju.
1946. gadā jau bijušās rūpnīcas “Provodņik” teritorijā tika dibināta Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca (RER)

Provodņika trešā elpa!

19. gadsimtā gumijas ražotne, 20. gadsimtā elektromašīnu rūpnīca, 21. gadsimtā moderna, industriāla vide Jūsu uzņēmējdarbības attīstībai!

Telpas māksliniekiem

Nepieciešama iedvesma jaunu mākslas darbu radīšanai? Kā būtu ar skatu uz Daugavu un trīs gadsimtu vēstures auru? Mūsu telpas Jūs varat iekārtot kā vien vēlaties un izveidot patīkamu vietu savu ideju īstenošanai.

Telpas ražošanai un noliktavām

Provodņiks ir iecienīta vieta biznesa uzsākšanai. Darbnīca, ražošanas uzņēmums, noliktava produkcijas uzglabāšanai, mēs varam piedāvāt tepas dažādiem nolūkiem platībās līdz pat 5000m2!

Telpas radošu projektu īstenošanai

Provodņiks ir iecienīta vieta radošu projektu īstenošanai. Video klipu filmēšana, fotosesijas, izstādes, lai arī kāda būtu Jūsu ideja, 50 000 m2 plašajās telpās mēs atradīsim kur to īstenot.

Provodņika esošās telpas ir piemērotas noliktavām, ražošanai, radošiem projektiem.

Lielas platības iespējams sadalīt, izbūvēt un pielāgot Jūsu vajadzībām.

Aptiekas iela 19a, 19, Ganību dambis 63, Rīga

tālr: +371 26650650

epasts: martins.simis@realto.lv